Новини

Невилика історія - Великого бренда !!!
 

Торгова марка ASTOR пропонує своїм покупцям великий вибір високоякісної побутової техніки з ексклюзивним дизайном і унікальними можливостями за прийнятну ціну.

ЯК ВИБРАТИ МАШИНКУ ДЛЯ СТРИЖКИ

Як відомо, мода змінюється, а стиль залишається. Тому чоловікам в незалежності від змін моди слід приділяти увагу своїй зовнішності і зокрема робити акуратну зачіску. Хтось в цьому питанні довіряється перукарям, а хтось справляється своїми силами - коли мова йде про просту стрижку за допомогою машинки. В цьому випадку зазвичай хтось допомагає, неважливо чи це буде дружина або друг - головне, щоб в руках у помічника була хороша машинка. 

Німецька компанія Liebherr була заснована в 1949 році з ініціативи Hans Liebherr. Понад п'ятдесят років традиції бізнесу є гарантією професіоналізму і надійності.

BIOFRESH  ЗБЕРІГАННЯ В ТРИ РАЗИ БІЛЬШЕ

Кожна їжа потребує правильної температури і правильної вологості, щоб зберегти довше і їх смак і їх поживні властивості. Саме система Liebherr BioFresh забезпечує ідеальні умови, щоб надовго насолодитися  задоволення від свіжості наших продуктів.

Наведена нижче інформація заснована на збереженні харчових продуктів в зоні BIOFRESH в порівнянні з традиційним холодильником.

 

             

ADLER  є виробником побутових електроприладів. Компанія вже працює з 1991 року і характеризується великим досвідом роботи в області продажів побутової техніки. Бренд ADLER в даний час представлена не тільки на польському ринку, а й в інших європейських країнах. Фірмові продукти АДЛЕР виробляються у великих масштабах, а також добре відомого і гарантованого високої якості в своїх власних заводах. Мета полягає в тому, щоб відповідати найвищим стандартам якості і безпеки завдяки сучасному дизайну, функціональності і доступності.

 

НОВИЙ ВИМІР СВІЖОСТІ

Високоякісні матеріали,ідеальна обробка кожної деталі,зручна і точна сенсорна електронна система керування є відмінною рисою холодильників серії BluPerformance.

Система охолодження , компактно інтегрована в корпус прибора, в поєднанні з точним електронним керуванням забезпечує високу енергоефективність , збільшує корисність простору та ергономічність морозильної камери.

ЕЛЕГАНТНИЙ ДИЗАЙН

Своїм елегантним і завжди сучасним дизайном холодильники і морозильники LIEBHERR відповідають самим високим естетичним вимогам. Якість виконання наших пристроїв проявляється в виборі високоякісних матеріалів і неперевершеним методом їхньої обробки. Для забезпечення відповідності нашим строгим вимогам ми перевіряємо кожен варіант виконання на предмет його ефективності і зручності для наших клієнтів.

АБСОЛЮТНА СВІЖІСТЬ РАЗОМ З BIOFRESH

Технологія BioFresh розроблена для того, щоб Ви змогли насолоджуватись свіжістю продуктій якомого довше.При точному підтриманні температури в районі 0 градусів С в поєднанні з ідеальною вологітю повітря багато продуктів зберігають свої корисні елементи, такі як вітаміни та мінерали, набагато довше, чим в звичайній холодильній камері. В приладах класу Premium контейнери секції BioFresh повністю висуваються і мають систему автоматичного доведення.

NOFROST / ЕНЕРГЕТИЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Для надійного і тривалого збереження свіжості пристрої з системою NoFrost забезпечують охолодження професійної якості. Продукти, покладені на збереження, заморожуються за допомогою циркуляційного повітря, а волога яка в них зберігається відводиться. За рахунок цього простір морозильної камери завжди вільний від льоду, а на продуктах харчування не появляється іній.

Сторінки