Контакти

Хвилинка Вашого часу збереже Вам кошти ( телефонуйте та отримайте найдешевшу ціну на ринку) !!!    Індивідуальний підбір техніки за найнижчими цінами !!!

Інтернет-магазин АГД Львів гарантує Вам доступні ціни та відмінну якість на побутову техніку. Наш персонал завжди прагне задовільнити кожного клієнта.

Наші менеджери завжди допоможуть Вам зробити оптимальний вибір та підібрати техніку, котра підійде саме Вам. Ми проконсультуємо Вас з питань по оплаті та доставці.

Ми завжи раді вислухати та прийняти до уваги Ваші побажання для покращення сервісу інтернет-магазину АГД Львів

У нас постійне оновлення асортименту товарів, для забезпечення максимально широкого вибору.

Придбавши товар у нас, Ви зекономите набагато більше грошей ніж у будь-якому фізичному магазині, що дозволить Вам придбати більше за ту саму суму коштів!

Якщо виникла сутуація коли Вас зацікавив товар, якого не має у нашому каталозі, тоді ми готові в максимально короткі терміни Вам допомогти.

Наші адреси:

Пункт видачі:  м.Львів, вул. Поліська 2 (Ринок "Галицьке перехрестя")  /  Демонстраційний зал Gunter&Hauer: м.Львів, вул. Заводська 31

Контактні телефони:

+38(066)845-60-80
+38(063)67-57-999

email: agd482@ukr.net

Ми піклуємось зокрема про кожного клієнта, а наш персонал завжди зробить усе можливе для задовілення потреб навіть найвибагливішого клієнта у максимально короткі строки.

Пунк видачі на карті:

Демонстраційний зал Gunter&Hauer